Obrázek pozadí

ČSOB Pojišťovna bloguje

Poradíme vám, co a jak se vám vyplatí pojistit a dozvíte se tu víc i o nás – lidech, kteří vás pojišťují.

Položky se štítkem o čem spolu nemluvíme .

Komplikace s početím

Není žádnou novinkou, že problémy s početím potomka se týkají stále více současných párů. Odborníci udávají, že oproti dřívějším letům, kdy se s takovými problémy potýkalo zhruba 20 % párů, dnes toto číslo narůstá až k 25 %!
Zjistit více o Komplikace s početím »

Když se nedaří...co na to psychika?

Neplodnost je jedním z velkých témat naší doby. Statistiky mluví o problémech s početím až u čtvrtiny párů.
Zjistit více o Když se nedaří...co na to psychika? »

Příběhy se šťastným koncem

Asistovaná reprodukce může být pro řadu žen tou poslední šancí, jak si splnit svůj životní sen v podobě děťátka. Problémy s početím se dnes týkají až čtvrtiny párů a zhruba tři procenta dětí se pak rodí díky asistovanéreprodukci!
Zjistit více o Příběhy se šťastným koncem »

Pomoc v těžkých chvílích

Vážné onemocnění v rodině, rozvod nebo úmrtí. To nejhorší, co může člověka potkat. A v takových chvílích má hodně lidí tendenci se uzavřít a spoléhat jenom sami na sebe. Psychologové se ale shodují: "nesnažte se být za všech okolností dokonalí a neváhejte včas požádat o pomoc". Nemusí to být jen příbuzní či přátelé, na koho se můžete obrátit. I díky svému pojištění můžete získat asistenci pro...
Zjistit více o Pomoc v těžkých chvílích »

Rakovina prsu: jak se chránit

Jsou témata, o kterých se mluví hodně těžko. Jedním z nich je rakovina prsu, která je strašákem určitě všech žen každého věku. Zahánět veškeré obavy a nemyslet na to je jeden z přístupů, druhý a mnohem lepší, je uvědomovat si rizika a především - nezanedbávat prevenci!
Zjistit více o Rakovina prsu: jak se chránit »

Dvojnásobná radost nebo starost?

Třeba to budou dvojčátka, budeme je stejně strojit, budou roztomilá, budou se mít rádi a pomáhat si...vždyť to je dvojnásobná radost...opravdu?
Zjistit více o Dvojnásobná radost nebo starost? »