ČSOB Pojišťovna 1. v soutěži WEBTOP100

Tiskové zprávy

angle-left null ČSOB Pojišťovna 1. v soutěži WEBTOP100

ČSOB Pojišťovna 1. v soutěži WEBTOP100

ČSOB Pojišťovna má nejlepší web ze všech pojišťoven na trhu. Ve středu 11. 11. 2015 o tom v rámci slavnostního vyhlášení rozhodla padesátičlenná odborná porota, která jí přidělila v kategorii Pojišťovna 1. místo. Na webu spolupracuje ČSOB Pojišťovna s internetovou agenturou Symbio. V soutěži byl také oceněn nový web ČSOB, který získal třetí místo v kategorii Banky.

„Nový web jsme připravili v konceptu naší strategie „jednoduše a s péčí" s neskromným cílem nastavit zcela nový trend webů pojišťoven v České republice. Webové stránky se liší především v tom, že nejsou orientovány produktově, ale naopak se snaží dívat se na oblast pojištění očima klienta a nabídnout mu řešení podle jeho potřeb a situace," uvedla Michaela Kynclová, vedoucí Týmu přímé distribuce a webů ČSOB Pojišťovny.

Když vstoupíte na hlavní stránku webu ČSOB Pojišťovny, nezobrazí se klasické menu s produkty. „Místo toho se klientů zeptáme: „Dobrý den. Co Vám v souvislosti s pojištěním dělá starosti?". Následuje několik otázek, kterými zjistíme, v jaké životní situaci jsou a co je zrovna pálí, a na základě toho dostávají nabídku, která je pro ně relevantní. V tomto duchu je koncipován celý web," doplnila Kynclová.

V soutěži WEBTOP100 zabodovala také ČSOB. Její web byl oceněn jako třetí nejlepší v kategorii Banky. ČSOB se rozhodla jít směrem výrazného zjednodušení a zpřehlednění internetových stránek. Vše doplnila moderní a čistá grafika a interaktivnější forma. „Naše nové webové stránky fungují od léta a kromě standardní produktové nabídky se nově zaměřují i na komplexní řešení vybraných potřeb klientů, což je zatím na trhu jedinečné. Webové stránky považujeme za stále důležitější nástroj prodeje a komunikace s klienty, a proto je budeme i nadále rozvíjet a výrazně propojovat s privátní částí našeho internetového a mobilního bankovnictví," říká Tomáš Jaroš, ředitel pro Design a Marketing ČSOB.