ČSOB Pojišťovna spouští novou kampaň. Pojištění domácnosti ochrání i vašeho mazlíčka

Tiskové zprávy

angle-left null ČSOB Pojišťovna spouští novou kampaň. Pojištění domácnosti ochrání i vašeho mazlíčka

ČSOB Pojišťovna spouští novou kampaň. Pojištění domácnosti ochrání i vašeho mazlíčka

ČSOB Pojišťovna 1. 10. spouští novou reklamní kampaň na podporu prodeje pojištění domků a domácností Náš domov s podtitulem „Kdo pohlídá ty, kteří hlídají vás“. Tím pokračuje nejen v konceptu „čekáme nečekané“, který klientům prezentuje zejména  benefity, jež by u pojištění ani nečekali, ale svým vizuálním ztvárněním zároveň podporuje komunikační linku skupiny ČSOB Jindra a Jindra. Hlavními tvářemi konceptu jsou herci Marie Doležalová a Marek Taclík. V komunikaci pojišťovny tento manželský pár doplňuje maskot ČSOB Pojišťovny fenka Bára.

Pro aktuální kampaň ČSOB Pojišťovna vybrala benefit, který koresponduje právě se psí  hrdinkou. Jde o ochranu domácích mazlíčků, která je součástí pojištění Náš domov. Klienti běžně nevědí, že jsou mazlíčci pojištěni jako součást domácnosti a pro řadu z nich to může být překvapení. Ochrana mazlíčka znamená, že pokud se v rámci živelné události něco stane klientovu mazlíčkovi, ČSOB Pojišťovna zaplatí např. jeho lékařské ošetření. Zvíře je navíc pojištěno bez limitu.

Kampaň je postavena na televizním spotu, kde si hlavní roli zahrála Maruška Doležalová s fenkou Bárou. Bára je v roli ochránce a stejně jako naše pojišťovna upozorňuje na různá rizika, které jsou spojena s bydlením. Jsou však chvíle, kdy i naše hrdinka Bára potřebuje ochranu. A je dobře, že naše pojišťovna myslí v pojištění domácnosti i na ni.

Klienti, kteří si sjednají pojištění Náš domov v době kampaně, obdrží drobný dárek - cedulku „Tady hlídám já!“ pro umístění na dveře, plot nebo branku.

 

Informace o kampani

  • Termín kampaně: 1. 10. – 30. 11. 2018.
  • Sdělení kampaně: Pojištění domácnosti Náš Domov ochrání  i ty, kteří hlídají  vás.
  • Produktový benefit: Ochrana mazlíčků zdarma.
  • Použitá média: TV spoty na stanicích Nova a Prima, OOH, Internetové bannery a POS materiály na prodejních místech.

 

Vizuál kampaně