ČSOB Pojišťovna uvádí na trh nové cestovní pojištění Atlas

angle-left null ČSOB Pojišťovna uvádí na trh nové cestovní pojištění Atlas

ČSOB Pojišťovna uvádí na trh nové cestovní pojištění Atlas

ČSOB Pojišťovna uvádí na trh nové cestovní pojištění Atlas, které je špičkové svým rozsahem pojistného krytí i limity plnění. Navíc nabízí asistenční služby k vozidlu a pojištění domácnosti po dobu, kdy se chceme bezstarostně oddávat relaxaci v zahraničí.

„Léčebné výlohy v zahraničí uhradíme až do výše 3,5 mil. nebo 7 mil. Kč, v závislosti na tom, jakou variantu pojištění si zákazník zvolí. To jsou limity tak vysoké, že je prakticky vyloučeno, aby nebyly dostačující. Obdobně velkoryse máme nastaveny i ostatní maxima plnění pro další druhy pojistných nebezpečí," uvedl ředitel odboru pojištění majetku a odpovědnosti ČSOB Pojišťovny Michael Neuwirth.

Cestovní pojištění Atlas je možno sjednat pouze pro úhradu léčebných výloh nebo pro krytí celého kompletu pojistných nebezpečí. „Pojištění se samozřejmě vztahuje na odpovědnost zákazníka, úraz i zavazadla. Dále uhradíme náhradní dopravu v případě zmeškání odletu na dovolenou či  pokud by se zákazník musel z cesty vrátit předčasně. Samozřejmostí je náhrada vynaložených nákladů, pokud dojde ke zpoždění letu či zavazadel a možnost připojištění storna zájezdu. Mimo to nabízíme velmi výhodné pojištění opuštěné domácnosti proti vloupání a asistenční služby pro případ poruchy či havárie vozu, jímž jedete na dovolenou," doplnil Michael Neuwirth.

Cestovní pojištění Atlas (hlavní výhody)

  • Vysoké limity pojistného plnění za velmi výhodnou cenu, široký rozsah pojistného krytí
  • Jednotné sazby pojistného pro turistické, pracovní i studijní cesty.
  • Snížená cena pro děti a mládež až do věku 19ti let, výhodný tarif pro rodiny s jedním a více dětmi, pojištění pro seniory bez jakéhokoliv navýšení ceny
  • Plážové atrakce všeho druhu, lyžování, cyklistika, vysokohorská turistika aj. jsou zahrnuty v základním rozsahu pojištění, bez příplatku
  • Možnost sjednání Pojištění domácnosti na cesty a Asistence vozidla na cesty (krátkodobé úsporné pojištění pro ty, kteří nemají sjednány standardní produkty tohoto typu)