ČSOB Pojišťovna uvádí na trh pojištění pro ženy a pro muže

angle-left null ČSOB Pojišťovna uvádí na trh pojištění pro ženy a pro muže

ČSOB Pojišťovna uvádí na trh pojištění pro ženy a pro muže

ČSOB Pojišťovna přichází na trh s novinkou v oblasti životního pojištění. Pro ženy a pro muže připravila speciální typy pojištění, která svými parametry přesně odpovídají rizikům, kterým jsou ve svém životě vystaveni. Součástí jsou i specifické asistenční služby.

„Nová pojištění nám doplňují stávající nabídku rizik, které v našem pojištění kryjeme. Jsme tak mnohem lépe připraveni na řešení specifických potřeb našich klientů. Zaměřuje se především na vážné choroby a záležitosti týkající se těhotenství a narození dítěte. Snažíme se našim klientům nabídnout i něco navíc - jedním z příkladů může je bonus za narození vícerčat. Zároveň podporujeme prevenci - klienti, co pečují o své zdraví, od nás dostanou každé tři roky bonus navíc. Pojištění obsahuje i velmi specifické a na českém trhu unikátní pojištění asistované reprodukce," uvedl Vladimír Dvořák, ředitel produktů životního pojištění ČSOB Pojišťovny.

Pojištění pro ženy

  • Obsahuje pojištění pro případ vážných chorob žen, jako je rakovina prsu, děložního čípku, dělohy, děložního těla, vaječníků, vejcovodů, pochvy, vulvy, tlustého střeva, konečníku a rektosigmoideálního spojení. Toto pojištění kryje i rakovinu v nižším stadiu „in-situ".
  • Podporuje a motivuje k prevenci. Proto každé 3 roky vyplatí pojišťovna klientce 500 Kč za absolvování preventivního mamologického vyšetření nebo preventivního vyšetření rakoviny tlustého střeva.
  • Obsahuje tzv. pojištění maminka, které pomáhá překonávat úskalí spojená s otěhotněním a těhotenstvím. S pojištěním asistované reprodukce si klientka bude moci dovolit i státem nehrazený cyklus umělého oplodnění.
  • Jeho součástí je asistence pomáhající se zabezpečením chodu domácnosti a rodiny v případě nepříznivých událostí, jako je vážná choroba, úmrtí manžela/manželky nebo rozvod.

Pojištění pro muže

  • Obsahuje krytí vážných chorob mužů, jako je rakovina prostaty, varlat, penisu, nadvarlat, šourku, prsu, tlustého střeva, konečníku a rektosigmoideálního spojení. Toto pojištění kryje i rakovinu v nižším stadiu „in-situ".
  • Podporuje a motivuje k prevenci. Proto každé 3 roky vyplatí pojišťovna klientce 500 Kč za absolvování preventivního urologického vyšetření nebo preventivního vyšetření rakoviny tlustého střeva.
  • Obsahuje tzv. pojištění tatínek, které pomáhá překonávat úskalí spojená se zvýšenými náklady na chod rodiny a domácnosti v okamžiku, kdy se rodina „rozrůstá".
  • Jeho součástí je asistence v podobě možnosti konzultací a předání kontaktů na specialisty v daném oboru, jako je právník, lékař, psycholog, řemeslník, veterinář či svatební koordinátor.