Povinné ručení, které uhradí i vlastní škodu

Tiskové zprávy

angle-left null Povinné ručení, které uhradí i vlastní škodu

Povinné ručení, které uhradí i vlastní škodu

ČSOB Pojišťovna uvádí na trh autopojištění Naše auto plné novinek

Jediné povinné ručení na trhu, které kryje škody i na vozidle klienta, jenž je viníkem nehody, a to až do výše 10 tisíc korun. Nadstandardní limity pojistného plnění na škody na zdraví a majetku – 200 milionů korun. Úrazové pojištění řidiče a jeho osobních věcí v ceně. Celá řada volitelných připojištění. To je jen krátký výčet těch největších výhod nového autopojištění, se kterým přichází v říjnu ČSOB Pojišťovna na trh.

„Výrazně jsme zdokonalili nejvyšší variantu povinného ručení Premiant, která nabízí sérii benefitů v podobě asistenčních služeb, úrazového pojištění řidiče a pojištění osobních věcí osádky, jsme rozšířili o zapůjčení náhradního vozidla. Na trhu ojedinělý benefit v podobě krytí škody i na vlastním vozidle jsme vylepšili zvýšením limitu krytí na deset tisíc korun, přičemž nás těší, že v klientském průzkumu se 56% respondentů vyjádřilo, že by právě kvůli tomuto benefitu změnilo pojišťovnu," uvedl Jaroslav Král, ředitel Odboru pojištění vozidel ČSOB Pojišťovny.

A dodává. „V havarijním pojištění jsme zavedli variantu pojištění Premiant, zahrnující v sobě garanci plnění v případě totální škody na vozidle až do výše pojistné částky. Klient tedy neobdrží pouze částku odpovídající aktuální tržní hodnotě vozidla v den pojistné události, ale plnění ve výši pojistné částky tj. hodnoty, kterou mělo vozidlo v okamžiku sjednání pojištění. Přidali jsme i několik dalších změn a doplňkových připojištění. Umíme samostatně připojistit škody způsobené zvěří, výrazně jsme zjednodušili a rozšířili obsah asistenčních služeb a snadno úrazově připojistíme řidiče pojištěného vozidla produktem s plněním v podobě doživotní, měsíčně vyplácené renty," uvedl Jaroslav Král.

NAŠE AUTO – varianta Premiant

  • Jediné povinné ručení na trhu, které kryje škody i na vozidle klienta, jenž je viníkem nehody (až do výše 10 tis. Kč).
  • Limity pojistného plnění na škody na zdraví a majetku jsou nadstandardní - 200 mil. Kč.
  • Úrazové pojištění řidiče a jeho osobních věcí je v ceně pojištění.
  • Zdarma je v této variantě náhradní vozidlo a asistenční služby pro poruchu i nehodu vozidla.
  • Volitelně si může klient sjednat i pojištění řidiče s doživotní rentou (nabízíme jako jediní na trhu).
  • Volitelně se klient může připojistit pro případ odcizení vozidla, střetu se zvěří a poškození zvěří nebo proti živelným událostem.