Obrázek pozadí

Čekáme nečekané

Pojištění domácnosti vyřeší i nečekané situace

Většina pojištění na trhu vás ochrání před situacemi, které můžete očekávat – že vytopíte sousedy, že vás vykradou nebo že vám vyhoří zásuvka. My ale počítáme i se situacemi, které vás překvapí.

My víme, že do nečekaných situací se můžete dostat lehce, proto jsme je zahrnuli o do našeho pojištění domácnosti. My čekáme nečekané.

 

Moje pojistka zařídí opravu myčky.
Pojištění Náš domov v sobě obsahuje i prodlouženou záruku na 5 let pro spotřebiče, které máte doma.

Moje pojistka odstraní pavouka v koupelně.
Pokud si nevíte rady s dotěrným pavoukem, pošleme Vám deratizátora.

Moje pojistka zaplatí i za ukradený tablet půjčený od kamaráda.
My platíme i za věci, které nejsou vaše, ale půjčené.

Zaujalo vás naše pojištění domácnosti?

Nechte nám své kontaktní údaje a my se vám ozveme zpět!

Co umíme pojistit

"Nečekala bych, že mi moje pojistka zařídí opravu pračky"
Pojištění Náš domov v sobě obsahuje i prodlouženou záruku na 5 let pro spotřebiče, které máte doma. Tedy pračku, mikrovlnou troubu, počítač, televizi, tablet nebo třeba mobilní telefon. Pojištění se vtahuje na všechny typy nahodilých poškození.

"Nečekal bych, že mi moje pojistka pohlídá kolo před hospodou"
U nás máte automaticky pojištěno kolo, kočárek nebo hudební nástroj, i když se nachází mimo váš dům či byt.

"Nečekala bych, že mi moje pojistka odstraní pavouka v koupelně"
Součástí pojištění Náš domov jsou i asistenční služby. Čekáme, že se někdy dostanete do nesnází a budete potřebovat pomoc. Pokud si nevíte rady třeba s hlodavci nebo dotěrným pavoukem nebo vosou, tak k vám pošleme deratizátora. Také zajistíme zámečníka, který vám odemkne dveře při zabouchnutí nebo ztrátě klíčů, instalatéra, topenáře, elektrikáře nebo třeba kominíka.

"Nečekala bych, že mi moje pojistka pohlídá notebook v kufru auta"
Ano myslíme i na takové situace, kdy převážíte věci v kufru vašeho auta. Věci, které vám budou odcizeny, zaplatíme. Může se jednat o firemní notebook nebo váš vlastní, dokonce i o půjčený od kamaráda. Ale může to být i kolo, kočárek nebo třeba lyže.

"Nečekal bych, že mi moje pojistka zaplatí i za ukradený notebook půjčený od kamaráda"
Hloupá situace – zloději vám vybílí byt, v kterém máte i věci vypůjčené od známých nebo rodičů. Jiné pojišťovny vám zaplatí jen věci, které vlastníte. My však platíme i za věci, které nejsou vaše, ale půjčené.

"Nečekal bych, že mi moje pojistka koupí novou televizi"
Pojištění Náš domov v sobě obsahuje i prodlouženou záruku na 5 let pro spotřebiče, které máte doma. Tedy pračku, mikrovlnou troubu, počítač, televizi, tablet nebo třeba mobilní telefon. Pojištění se vtahuje na všechny typy nahodilých poškození.

Pojištění Náš domov čeká nečekané

V případě, že se vám něco přihodí, poskytneme vám finanční prostředky na opravu domova nebo na pořízení nových věcí. Pokud bude váš domov neobyvatelný, uhradíme i náhradní ubytování. Můžete si pojistit dům, byt, chatu, vybavení domácnosti, garáž, zahradu, bazén, kolo nebo třeba dětský kočárek.

S pojištěním Náš domov je váš majetek v bezpečí. A pokud vás postihne nějaká nemilá událost, poskytneme vám prostředky na to, abyste mohli dát váš domov opět do pořádku.

Více o pojištění domácnosti