Pojištění majetku online od ČSOB Pojišťovny ✅ s 10% slevou

Pojištění majetku

Díky pojištění majetku od ČSOB Pojišťovny pojistíte svůj dům od podlahy až po střechu.

Proč byste měli mít pojištění majetku od ČSOB Pojišťovny?
 

 Široká pojistná ochrana i v nejnižší variantě
 Pojištění technické poruchy a ekologické zvýhodnění
 Rozsáhlé asistenční služby včetně cykloasistence
 Sleva až 18 % za bezeškodní průběh
 Sleva 10 % při online sjednání

Pojištění domácnosti

Pojistěte si svou domácnost! Nabízíme širokou pojistnou ochranu již v základní variantě, a to včetně požáru, výbuchu či vodovodní škody.

 

Sleva 10 % při sjednání on-line

Více informací

Pojištění stavby (nemovitosti)

Pojistěte si dům, byt nebo chalupu! Již v základní variantě vám pojistíme vedlejší stavby, jako například bazén, plot nebo garáž.

 

 

Sleva 10 % při sjednání on-line

Více informací

Komplexní pojištění majetku

Pojistěte si nemovitost i její vybavení a chraňte si komplexně svůj majetek! Získejte každoroční bonus 3 % v případě, že se nic nestane. Maximálně můžete získat bonus až 18 %.

Sleva 10 % při sjednání on-line

Více informací

Pojištění majetku

 

Majetkové pojištění od ČSOB Pojišťovny vám ochrání dům od podlahy až po střechu. Pojistíme váš dům, byt či rekreační objekt. Pojistíme věci, které máte ve svém nebo pronajatém bytě a dále také pak věci mimo domov, např kolo nebo kočárek. Současně si s pojištěním majetku můžete sjednat pojištění odpovědnosti. Sjednejte si komplexní pojištění majetku a odpovědnosti občanů a buďte pojištění také pro případ, kdybyste způsobili škodu někomu dalšímu.
 

Podle čeho poznáte nejlepší pojištění majetku?
 

 • širokou pojistnou ochranu již v nejnižší variantě, a to včetně požáru, vichřice, vodovodní škody či sklo all risk.
 • Obsahuje jedinečné pojištění na trhu, např. ekologické zvýhodnění nebo pojištění technické poruchy
 • Zahrnuje rozsáhlé asistenční služby včetně cykloasistence.

Pojištění domácnosti

 

Vybavení domácnosti pořizujeme mnohem častěji, než si myslíme. Doma máme častokrát vybavení v hodnotě statisíců korun, kvalitní pojištění přitom stojí ročně pár set korun.
 

Podle čeho poznáte nejlepší pojištění domácnosti?
 

 • Při sjednání online získáte 10% slevu a dalších 3% jako bonus získáte za každý bezeškodný rok (maximálně 18 % sleva za bezeškodní průběh).
 • V případě požáru, výbuchu, pádu letadla, vichřice a povodně (je-li sjednáno), máte do limitu pojištěné i osobní a přípojné vozidlo, motocykl a motokolo, pokud se nacházejí v bytě nebo jsou zaparkované v garáži rodinného domu.
 • Pojistí vám kočárky a jízdní kola i na místech mimo váš domov.
 • Asistenční služby vám zajistí zámečníka, elektrikáře nebo opraváře elektrospotřebičů v případě poruchy nebo havarijního stavu.
 • Pokud se vám porouchá kolo nebo elektrokolo, pomůže vám cykloasistence.
 • Proplatí vám náklady na opravu a znovupořízení domácích spotřebičů a elektroniky až do 5 let stáří v případě technické poruchy.
 • Pojištěné máte kromě samotných věcí i stavební součásti bytu (např. podlahy, obklady nebo dveře) až do limitu 30 % z pojistné částky domácnosti.

Pojištění stavby

 

Dům či byt si nekupujete každý rok a investice do něj se šplhají do řádů statisíců až milionů korun. Nový dům stojí celé jmění, kvalitní pojištění pouze pár tisíc korun ročně.
 

 • Získáte náhradu škody v případě požáru, vichřice, výbuchu, zkratu elektrického vedení, či prasklého vodovodního potrubí a dalších nečekaných pohrom.
 • Při sjednání on-line získáte 10 % slevu a další 3 % jako bonus získáte za každý bezeškodný rok (maximálně 18 % sleva za bezeškodní průběh).
 • Sjednejte si pojištění majetku a osob. Nabízíme finanční kompenzaci za nemajetkovou (psychickou) újmu v případě škody velkého rozsahu, a to minimálně 80 % z pojistné částky. V takovém případě vám vyplatíme 50 000 Kč.
 • NOVINKA: Pokud budete mít škodu většího rozsahu (nad 50 % pojistné částky), vyplatíme vám kromě pojistného plnění z pojištění stavby také náklady na ekologickou modernizaci vaší stavby. Můžete tak získat až 200 000 Kč na pořízení např. tepelného čerpadla nebo FVE.
 • Proplatí vám náklady na opravu a znovupořízení elektronických a strojních zařízení až do 10 let stáří v případě technické poruchy.

Často kladené otázky

  1. Svůj byt nebo dům chraňte před zloději kvalitním zabezpečením a pokud odjíždíte na dovolenou, pečlivě dům zamkněte a zavřete všechna okna. Ideální je pověřit někoho blízkého, aby na váš majetek po dobu vaší nepřítomnosti dohlédl.

  2. Případy odcizení a vandalismu vždy nahlaste policii!

  3. Pokud si pořídíte do domácnosti novou a nákladnější věc, pečlivě si uchovejte doklady o koupi. Ty jsou potřeba pro nahlášení pojistné události.

  4. Nezapomínejte na pravidelné kontroly komínů, plynových přípojek, kotlů, fotovoltaiky, tepelných čerpadel apod.

  5. Doklady o rekonstrukci si vždy pečlivě uschovejte.

  6. Nezapomeňte si nafotit veškeré úpravy a rekonstrukce.

  7. Sjednejte si pojištění s valorizací pojistné částky, budete tak mí jistotu, že vám nehrozí podpojištění.

 • Součástí pojištění jsou asistenční služby, které vám zajistí odbornou pomoc z oblasti elektrikářských, plynárenských, sklenářských, topenářských, instalatérských a kominických prací, deratizace, dezinsekce a čištění kanalizace. 

  Navíc vám asistenční služba pomůže najít zámečníka v případě, že si jednoduše zabouchnete dveře. 

  Stačí zavolat na telefonní číslo:  466 100 777

 • Všechny vedlejší stavby, které doplňují hlavní stavbu (rodinný dům), jako je např. samostatně stojící garáž, pergola, bazén, oplocení či hospodářská budova, máte automaticky pojištěny až do výše 5 % z pojistné částky hlavní stavby (ve variantě Standard a Dominant s omezením max. do výše 100 000 Kč).

  Pokud vám tento limit nepostačuje, obraťte se na nás, vedlejší stavby vám pojistíme individuálně.

  Garáž lze pojistit i samostatně jako stavbu hlavní. Pokud je však vaše garáž součástí rodinného domu (je pod stejnou střechou), potom je zahrnuta do pojistné částky vašeho domu.

 • Pojištění odpovědnosti z běžného života vás ochrání v případě, že někomu jinému způsobíte újmu a to např. v souvislosti s vlastnictvím nemovitosti a provozem vaší domácnosti. 

  Příklady, kdy se pojištění odpovědnosti hodí: 
   

  • pád omítky nebo střešní krytiny z vlastněné nemovitosti na procházející osobu nebo zaparkované auto

  • dopravní nehoda zaviněná pojištěným cyklistou

  • nehoda způsobená na lyžích (platí pro celou Evropu) 

  • zranění osoby nebo zvířete způsobené psem pojištěného

  • pokud vaše děti způsobí škodu na návštěvě nebo ve škole

  • pád stromu z pozemku pojištěného na sousedův pozemek

  • vytopení souseda

  • poškození malby v pronajatých prostorech 


  Pojištění navíc platí kdekoli v Evropě a automaticky jsou pojištěni také všichni členové vaší domácnosti. 

 • Vinkulace (zástavní právo) je dohoda mezi věřitelem (nejčastěji banka, leasingová společnost) a pojistníkem o převedení případného pojistného plnění na předem definovanou třetí osobu. Vinkulace se většinou uzavírá při sjednání úvěrové smlouvy a jedná se o jednu z podmínek pro čerpání úvěru/hypotéky.

 • Po zaregistrování nahlášené škodní události vás požádáme o dodání všech potřebných dokumentů (zpravidla e-mailem). V případě potřeby se vám ozve náš technik likvidace a telefonicky s vámi dohodne prohlídku poškozeného movitého a nemovitého majetku. Prostudujeme dodané doklady a prostřednictvím e-mailu vám dáme vědět, zda jsou podklady pro likvidaci kompletní. Likvidátor posoudí škodní událost a v souladu s platnými právními předpisy a pojistnými podmínkami vyčíslí výši vašeho pojistného plnění. Převodem na bankovní účet nebo poštovní poukázkou vám zašleme pojistné plnění a předáme informaci o vyřízení likvidace. Více informací k hlášení pojistné události naleznete zde.

 • Pro nahlášení pojistné události budete potřebovat: číslo pojistné smlouvy pojištění majetku, datum, čas a místo vzniku pojistné události, informace o průběhu pojistné události a rozsahu poškození, identifikační údaje pojištěného (jméno a bydliště / název firmy a IČ), rozsah škody a odhad její předpokládané výše. Více informací k hlášení pojistné události naleznete zde.

Mám zájem o pojištění

Zanechte nám kontakt a do 60 minut se vám ozveme s nabídkou pojištění (platí pro pracovní dny).
Pokud jste klient a chcete spravovat vaši smlouvu, klikněte zde.
Na uvedený kontakt se vám budeme pokoušet dovolat během následujících 14 dnů, poté vaše údaje smažeme.

 (UTM parametr)
 (UTM parametr)
 (UTM parametr)
 (UTM parametr)
 (UTM parametr)
Dárková krabička

Stala se vám doma škoda?