Blog

ČSOB Pojišťovna bloguje

Poradíme vám, co a jak se vám vyplatí pojistit a dozvíte se tu víc i o nás – lidech, kteří vás pojišťují.

Zateplení domu a fasády: Průvodce pro úspornější bydlení

Zateplení domu je investice, která se vám mnohonásobně vrátí v podobě nižších nákladů na vytápění a klimatizaci, teplejšího a zdravějšího bydlení a také zvýšení hodnoty nemovitosti. V tomto komplexním průvodci se dozvíte vše, co potřebujete vědět o zateplení domu, od výběru izolačních materiálů a způsobu zateplení až po dotace a financování.

Pokračovat ve čtení

Parkování – letiště Vídeň 2024 (ověřeno)

Vídeňské letiště patří k nejoblíbenějším v našem okolí. Nabízí možnosti odletů do většího množství destinací a letenky odsud bývají často levnější než ty z Prahy. Mnoho lidí se do Vídně dopraví autem, které zde zaparkují. Prověřili jsme za vás, které parkování u vídeňského letiště je nejlepší.

Pokračovat ve čtení

Změna v programech investování

S účinností ode dne 14. 6. 2024 program investování Realitní mix zanikne sloučením s programem investování Akciový mix a nadále bude označován jako program investování Akciový mix.

Pokračovat ve čtení

Telefonní předvolby: Přehledný průvodce

Telefonní předvolba je jako poznávací značka každé země. Bez ní se do zahraničí nedovoláte, jelikož operátor nebude umět přiřadit číslo ke státu a spojit vás s obchodním partnerem, kamarádem nebo rodinou. V tabulce najdete nejčastěji používané telefonní předvolby států EU i mimo ni.

Pokračovat ve čtení

Úskalí štafetového závodu

Zvažujete účast ve štafetovém závodě jako je např. Vltava Run? Nebo jste už přislíbili účast? Pak už možná tušíte, že takový závod není výletem s partou na chatu, ale poměrně náročným podnikem jak z hlediska fyzického výkonu, tak z hlediska logistiky. 

Pokračovat ve čtení