ČSOB Pojišťovna uzavřela a vyplatila už 20 % škod nahlášených na nemovitostech

angle-left null ČSOB Pojišťovna uzavřela a vyplatila už 20 % škod nahlášených na nemovitostech

ČSOB Pojišťovna uzavřela a vyplatila už 20 % škod nahlášených na nemovitostech

ČSOB Pojišťovna registruje k dnešnímu dni už téměř 2 000 škod za bezmála 300 milionů korun způsobených v posledních dnech bouřkami a tornádem. Nejčastější pojistnou událostí jsou poškozené rodinné domy a jejich vybavení, kde velmi často dochází k totálním škodám. ČSOB Pojišťovna chápe, že obnova bydlení je pro řadu lidí ze zasažených regionů prvořadou prioritou. V tuto chvíli je už v této kategorii prohlédnuto, uzavřeno a vyplaceno více než 20 % těchto škod.

 

Pojišťovna zároveň nadále deklaruje výplatu zálohy na pojistné plnění už do druhého pracovního dne, odpuštění spoluúčasti či náhradní vozidlo.  „ČSOB Pojišťovna udělá maximum pro to, aby v co nejkratší době a co nejúčinněji pomohla zmírnit utrpení a bolest těch, které postihlo ničivé tornádo a extrémní bouře,“ ujistil již v průběhu víkendu Jiří Střelický, předseda představenstva ČSOB Pojišťovny.

Součásti produktu od ČSOB Pojišťovny je i nárok na náhradní ubytování do sjednaného limitu a u nejnovějších typů pojištění možnost čerpat i jednorázovou podporu nad rámec pojistného plnění ve výši 50 tisíc korun využitelnou na cokoli. Poškození je možné oznámit jednoduše a rychle online přes web www.csobpoj.cz, Klientskou zónu dostupnou i ve smartbankingu nebo volat infolinku 466 100 777, která byly personálně posílena.

 

Pokyny pojištěným v případě poškození živelnou pohromou:

 

  1. Pokud je to možné, zachovejte klid a zabraňte vzniku dalších škod.
  2. Vzniklou událost nafoťte a sepište rozsah poškození.
  3. Po zdokumentování a sepsání můžete začít s odstraňováním následků.
  4. S opravami, které neohrožují vaše zdraví nebo majetek, vyčkejte po prohlídce nebo domluvě s pojišťovnou.
  5. Událost co nejdříve oznamte ČSOB Pojišťovně online nebo telefonicky na čísle 466 100 777