ČSOB Pojišťovna vylepšila cestovní pojištění ke kartám. Klientům nabízí rychlou zálohu

angle-left null ČSOB Pojišťovna vylepšila cestovní pojištění ke kartám. Klientům nabízí rychlou zálohu

ČSOB Pojišťovna vylepšila cestovní pojištění ke kartám. Klientům nabízí rychlou zálohu

ČSOB Pojišťovna tento týden inovovala cestovní pojištění k platebním kartám ČSOB, Ery a Poštovní spořitelny. Spolupráce banky a pojišťovny z jedné finanční skupiny tak přináší jejím klientům další výhodu. Pokud se klientovi ČSOB v zahraničí něco stane, ČSOB Pojišťovna mu ihned pošle na účet odpovídající zálohu. Klient tak nemusí čekat na proplacení nákladů za ambulantní ošetření nebo léky třeba v Chorvatsku až po návratu z dovolené.

Tímto způsobem znovu posouváme hranice v péči o klienta. V tomto případě společného klienta banky a pojišťovny. Rychlé zálohy se poskytují v případě běžných onemocnění a drobných úrazů, na úhradu nutných nákladů vynaložených na ambulantní ošetření, léky, apod.,“ uvedl ředitel Odboru pojištění majetku a odpovědnosti ČSOB Pojišťovny Michael Neuwirth.

Jak to funguje?

  • Klient nahlásí pojistnou událost běžným způsobem na infolinku asistenční služby + 420 222 803 442.
  • Asistenční služba určí, zda se jedná o pojistnou událost, kdy lze rychlou zálohu využít.
  • V případě, že lze zálohu poskytnout, asistenční služba ve spolupráci s klientem stanoví příslušnou výši zálohy a zajistí její zaslání na klientův účet.
  • Následně klient obdrží SMS o odeslané platbě a e-mail s pokyny k vyřízení pojistné události.
  •  Zálohy jsou poukazovány ještě v den nahlášení pojistné události, nejpozději následující pracovní den.

Podmínky poskytnutí rychlé zálohy

  • Na základě nahlášení pojistné události asistenční službě může být klientovi na jeho účet neprodleně poukázána záloha na pojistné plnění.
  • Rychlé zálohy se poskytují v případě běžných onemocnění a drobných úrazů, na úhradu nutných nákladů vynaložených na ambulantní ošetření, léky apod.
  • Nabídka rychlé zálohy je určena pouze pro klienty, kteří mají k platební kartě ČSOB/Era/PS sjednáno celoroční cestovní pojištění pro opakované výjezdy do zahraničí.