ČSOB získala titul Nejlepší banka, ČSOB Pojišťovna uspěla ve třech kategoriích

angle-left null ČSOB získala titul Nejlepší banka, ČSOB Pojišťovna uspěla ve třech kategoriích

ČSOB získala titul Nejlepší banka, ČSOB Pojišťovna uspěla ve třech kategoriích

ČSOB získává cenu Hospodářských novin Nejlepší banka 2015 a třetí místo v kategorii Bankovní inovátor.ČSOB Pojišťovna boduje ve třech kategoriích – Klientsky nejpřívětivější neživotní pojišťovna (první místo), Nejlepší životní pojišťovna (třetí místo) a Pojišťovací inovátor (první místo).

Prvenství v hlavní kategorii získává banka a pojišťovna, která dokáže nabídnout klientům nejvýhodnější produkty a služby, kvalitně s nimi komunikuje, je pro ně dostupná a současně vykazuje dobré hospodářské výsledky, které svědčí o její stabilitě a přínosu pro majitele. Výsledek je stanoven na základě rozsáhlé analýzy dat a do hodnocení nevstupují žádné subjektivní údaje.

„Přesně před rokem jsem při vyhlašování Nejlepší banky roku 2014, kde jsme se umístili druzí, slíbil, že uděláme všechno proto, abychom byli v dalším roce první – a dokázali jsme to. Jsem velmi rád za potvrzení, že rozsáhlé změny, ke kterým jsme se rozhodli, naši klienti vítají, a proto nám počet těch aktivních opět roste. Stále ale ještě nejsme u konce. Naším cílem je stát se jako celá Skupina referencí na trhu finančních služeb v České republice," říká Petr Hutla vrchní ředitel a člen představenstva ČSOB.

Úspěch ČSOB Pojišťovny shrnul její předseda představenstva Vladimír Bezděk: „Velmi nás těší, že jsme uspěli v tolika kategoriích. Svědčí to o tom, že se v ČSOB Pojišťovně naplno věnujeme všem oblastem. Zároveň je to velký závazek do budoucna, ve kterém chceme obstát."

Veškeré podrobné informace k ocenění najdete na webu Nejlepší banky zde.

V letošním roce ČSOB za nejlepší banku v České republice označily už Euromoney a Global finance. Přehled všech ocenění skupiny ČSOB najdete na webu zde.