Tomáš Hotový členem představenstva ČSOB Pojišťovny

angle-left null Tomáš Hotový členem představenstva ČSOB Pojišťovny

Tomáš Hotový členem představenstva ČSOB Pojišťovny

Novým členem představenstva ČSOB Pojišťovny bude od 1. 2. 2024 Tomáš Hotový, který bude mít od uvedeného data na starost oblast bankopojištění a klientských služeb.

„Tomáš dokázal v posledních letech posunout digitalizaci v mnoha oblastech a stál u robotizace a automatizace servisních úkonů. Jeho prvořadý úkol bude dále akcelerovat bankopojištění na novou úroveň a pokračovat v efektivní digitalizaci. Jedním z jeho cílů je i více propojit a zatraktivnit benefity pro klienta, pokud bude mít jak produkty pojišťovny na straně jedné, tak produkty banky na straně druhé,“ řekl předseda představenstva a generální ředitel ČSOB Pojišťovny Jiří Střelický.

„Bankopojištění je oblastí, kterou je naše finanční skupina na českém trhu unikátní. Těším se, že se budu podílet na jejím rozvoji, aby byla ještě větší konkurenční výhodou s maximálně pozitivním přínosem pro naše klienty. Zároveň se mohu nadále věnovat klientským službám, které jsem měl dosud na starosti a které na oblast bankopojištění výborně navazují. Klientské služby prošly v minulých letech úspěšnou digitalizací či automatizací vybraných procesů, ale vždy takovým způsobem, aby se z péče o klienty nevytratil prvek lidskosti, který tam patří. Tímto způsobem chci rozvíjet služby pro naše klienty i nadále,“ uvedl Tomáš Hotový, člen představenstva ČSOB Pojišťovny odpovědný od 1. 2. 2024 za oblast bankopojištění a klientských služeb.

Tomáš Hotový se pohybuje v oblastí finančního byznysu již od roku 1999. Necelých deset let pracoval na manažerských pozicích v leasingových společnostech sAutoleasing a Leasing České spořitelny. Do skupiny ČSOB nastoupil v roce 2007 a jeho první manažerskou výzvou byla pozice ředitele odboru klientského centra Českomoravské stavební spořitelny (ČMSS). V ČMSS dále doplňoval svou agendu o oblasti úvěrů, pohledávek, klientských služeb či projektovou činnost. V roce 2016 přestoupil do ČSOB Pojišťovny, kde dostal na starost oblast aplikačního, procesního a projektového managementu a postupně se vypracoval na ředitele Odboru podpory a správy pojištění se zodpovědností za projektový a procesní management, digitalizaci, procesní optimalizaci, řešení klientských stížností, call-centrum, testing a správu pojištění. Od 1. 2. 2024 je coby člen představenstva ČSOB Pojišťovny odpovědný za oblast bankopojištění a klientských služeb.
 

Tomáš Hotový - člen představenstva ČSOB Pojišťovny

Fotografie ke stažení zde

 

Představenstvo ČSOB Pojišťovny od 1. 2. 2024

Jiří Střelický – předseda představenstva odpovědný za útvar generálního ředitele

Stanislav Uma – místopředseda představenstva odpovědný za divizi interní distribuce a likvidace pojistných událostí

Marek Cach – člen představenstva odpovědný za divizi životního a neživotního pojištění

Tomáš Lain – člen představenstva odpovědný za divizi financí

Tomáš Hotový – člen představenstva odpovědný za divizi bankopojištění a klientských služeb