Tiskové zprávy

ČSOB Pojišťovna zvyšuje svůj tržní podíl. Zisk společnosti za rok 2015 činí 716 milionů korun

ČSOB Pojišťovna zvýšila v roce 2015 svůj tržní podíl. Aktuálně činí 6,8%, což je o 0,4% více než v roce předešlém. Přepočítáno na předepsané pojistné je to skok vzhůru o půl miliardy, ze 7,4 miliardy korun v roce 2014 na 7,9 miliardy v roce 2015. Kvalitního výsledku dosáhla společnost i v oblasti hospodářského výsledku, který činí za uplynulý rok zisk ve výši 716 milionů korun.

Pokračovat ve čtení

V roce 2015 nejčastěji způsobovali nehody řidiči z Prahy a Ostravy, nejméně často byli viníky motoristé ze Žďáru nad Sázavou či Třebíče

S největším procentem zaviněných nehod stanuli v čele tradičního žebříčku ČSOB Pojišťovny podle okresů za uplynulý rok 2015 motoristé z Prahy a Ostravy. Na opačném pólu tabulky figurují řidiči z okresů Žďár nad Sázavou, Třebíč a Havlíčkův Brod. Vyplývá to z ČSOBP Indexu, kterým ČSOB Pojišťovna dlouhodobě sleduje, jak se liší frekvence pojistných událostí z povinného ručení u řidičů osobních aut z jednotlivých okresů republiky.

Pokračovat ve čtení

Nové pojištění proti internetovým rizikům. ČSOB Pojišťovna jako první v ČR podává pomocnou ruku běžným uživatelům internetu.

Internet dnes patří k životu většiny lidí. Přináší mnoho benefitů, ale také nových rizik. Ta mají několik podob – od doručení vadného zboží přes zneužití osobních dat nebo kreditní karty až po kyberšikanu. Běžnému uživateli se bohužel dostávají jen velmi omezené možnosti, jak se v takových případech bránit. ČSOB Pojišťovna proto jako první v České republice uvádí na trh Pojištění internetových rizik.

Pokračovat ve čtení

Průzkum: 80% lidí projevilo zájem o pojištění proti internetovým rizikům. ČSOB Pojišťovna jej již brzy uvede na trh.

Objednal si mobil a přišla mu jen prázdná krabička. Její fotku někdo stáhl a vystavil na erotickou seznamku. Dva pachatelé za dva roky poškodili stovky lidí, zneužili na internetu jejich osobní data a způsobili škodu v řádu miliónů korun. Stal se objetí šikany na sociální síti… Internet je stále více zneužíván k poškozování obyčejných lidí. Dle průzkumu ČSOB Pojišťovny by 80% jí oslovených lidí v exklusivním průzkumu uvítalo možnost se proti takovým rizikům pojistit. Pojišťovna proto uvede v lednu příštího roku na trh pojištění proti internetovým rizikům.

Pokračovat ve čtení

ČSOB Pojišťovna 3. v soutěži Pojišťovna roku 2015

ČSOB Pojišťovna se umístila v soutěži Fincentrum Banka roku 2015 v kategorii Pojišťovna roku na třetím místě. Rozhodla o tom sedmdesátičlenná porota složená z odborníků z finanční oblasti, sféry bankovnictví, státní správy, akademické a politické sféry a v neposlední řadě i zástupců předních korporací v České republice.

Pokračovat ve čtení

ČSOB Pojišťovna 1. v soutěži WEBTOP100

ČSOB Pojišťovna má nejlepší web ze všech pojišťoven na trhu. Ve středu 11. 11. 2015 o tom v rámci slavnostního vyhlášení rozhodla padesátičlenná odborná porota, která jí přidělila v kategorii Pojišťovna 1. místo. Na webu spolupracuje ČSOB Pojišťovna s internetovou agenturou Symbio. V soutěži byl také oceněn nový web ČSOB, který získal třetí místo v kategorii Banky.

Pokračovat ve čtení

ČSOB Pojišťovna umožňuje sjednat úrazové životní pojištění přes internet

Dávno jsou pryč doby, kdy šlo přes internet sjednat maximálně cestovní pojištění, povinné ručení nebo jiné méně složité typy pojištění. ČSOB Pojišťovna nově umožňuje jednoduše on-line způsobem sjednat také rizikové úrazové životní pojištění. Pojištění trvalých následků úrazu, smrti následkem úrazu a hospitalizace následkem úrazu lze z pohodlí domova sjednat přes internet od 135 korun měsíčně.

Pokračovat ve čtení

Povinné ručení, které uhradí i vlastní škodu

Jediné povinné ručení na trhu, které kryje škody i na vozidle klienta, jenž je viníkem nehody, a to až do výše 10 tisíc korun. Nadstandardní limity pojistného plnění na škody na zdraví a majetku – 200 milionů korun. Úrazové pojištění řidiče a jeho osobních věcí v ceně. Celá řada volitelných připojištění. To je jen krátký výčet těch největších výhod nového autopojištění, se kterým přichází v říjnu ČSOB Pojišťovna na trh.

Pokračovat ve čtení

Je zobrazeno 61 - 70 položek z celkového počtu 95.