Tiskové zprávy

Šťastné konce nepříjemností na dovolené díky okamžitým zálohám na váš bankovní účet od ČSOB Pojišťovny

ČSOB Pojišťovna jako první a jediná od začátku srpna nabízí tzv. službu „Fast track“, nebo-li rychlou zálohu. Novinku zavedla k cestovnímu pojištění k platebním kartám ČSOB, Ery a Poštovní spořitelny. Spolupráce banky a pojišťovny z jedné finanční skupiny tak přináší jejím klientům další výhodu. Pokud se klientovi ČSOB v zahraničí něco stane, ČSOB Pojišťovna mu ihned pošle na účet odpovídající zálohu. Klient tak nemusí čekat na proplacení nákladů za ambulantní ošetření nebo léky třeba v Chorvatsku až po návratu z dovolené. A již evidujeme první případy/příběhy našich klientů, kterým rychlá záloha v zahraničí pomohla.

Pokračovat ve čtení

Pojištění v oblasti letectví zažívá boom. ČSOB Pojišťovna nabízí nově i pojištění hobby dronů

ČSOB Pojišťovna se v posledních letech zaměřila mimo jiné na nabídku v oblasti letectví. Po loňském úspěšném zavedení havarijního pojištění dronů registrovaných na Úřadu pro civilní letectví nezůstává pojišťovna pozadu ani letos. Od začátku letošního roku je možné pojistit i neregistrované drony pro soukromé účely, a to jak proti havárii a poničení, tak i proti krádeži.

Pokračovat ve čtení

Marek Nezveda zvolen místopředsedou představenstva ČSOB Pojišťovny

Představenstvo ČSOB Pojišťovny si zvolilo nového místopředsedu představenstva, kterým se stal pan Marek Nezveda, jenž je v ČSOB Pojišťovně zodpovědný za Divizi financí a řízení rizik. V této společnosti došlo nedávno k významným organizačním změnám ve vrcholovém vedení. V závěru minulého roku firmu opustil pan Dušan Quis, do konce června odešel pan Frank Fripon a pan Michla Kaněra. Uvolněná místa v představenstvu ČSOB Pojišťovny postupně obsadili pan Stanislav Uma, pan Jiří Střelický a pan Michal Brothánek. Z původního představenstva zůstali ve funkci předseda představenstva pan Vladimír Bezděk a člen představenstva pan Marek Nezveda, kterého si představenstvo v novém složení zvolilo za svého místopředsedu.

Pokračovat ve čtení

Češi před dovolenou velmi chybují – v ČR se nepojišťují, přitom je to běžně možné

Svědomitě se obvykle pojistíme, když se chystáme do zahraničí. Obáváme se případných výdajů za léčení nebo stornopoplatků celého zájezdu. Právě pojištění storna se však vyplatí i na dovolenou v rámci České republiky. Ta skýtá i mnoho dalších rizik. Propadnutí pobytu v případě nemoci a úrazu, krádež zavazadel či kola nebo třeba zmeškání odjezdu. V rodné zemi se jedná o podobně nepříjemné a nákladné události, jako kdekoliv jinde.

Pokračovat ve čtení

Organizační změny ve vedení ČSOB Pojišťovny - nové představenstvo

V ČSOB Pojišťovně došlo k významným organizačním změnám ve vrcholovém vedení této společnosti. Celkem se změna týká třech postů členů představenstva. V závěru minulého roku firmu opustil pan Dušan Quis, do konce června odchází pan Frank Fripon a pan Michla Kaněra. Uvolněná místa v představenstvu ČSOB Pojišťovny postupně obsadili pan Stanislav Uma, pan Jiří Střelický a pan Michal Brothánek.

Pokračovat ve čtení

Nejčastější letní úrazy – pozor na trampolínu

Léto je za dveřmi a dětem brzy začnou prázdniny. Právě s nimi však vzhledem k častým sportovním a dalším aktivitám stoupá riziko úrazů. ČSOB Pojišťovna podle svých dat z pojistných událostí sestavila žebříček nejčastějších letních úrazů a činností, u kterých je třeba být o dovolené obzvlášť obezřetný.

Pokračovat ve čtení

Zapomenout může i účetní. S následky pomůže nová pojistka

ČSOB Pojišťovna přichází na trh s další produktovou novinkou. Tentokrát z ní budou mít radost zejména auditoři, daňoví poradci a účetní. Nově je možno se v rámci profesní odpovědnosti zvláštní doložkou pojistit i pro případ uložení pokuty za prodlení v souvislosti s nově zavedenou zákonnou povinností kontrolních hlášení DPH, a to až do limitu sto tisíc korun.

Pokračovat ve čtení