Tiskové zprávy

ČSOB Pojišťovna 1. v soutěži WEBTOP100

ČSOB Pojišťovna má nejlepší web ze všech pojišťoven na trhu. Ve středu 11. 11. 2015 o tom v rámci slavnostního vyhlášení rozhodla padesátičlenná odborná porota, která jí přidělila v kategorii Pojišťovna 1. místo. Na webu spolupracuje ČSOB Pojišťovna s internetovou agenturou Symbio. V soutěži byl také oceněn nový web ČSOB, který získal třetí místo v kategorii Banky.

Pokračovat ve čtení

ČSOB Pojišťovna umožňuje sjednat úrazové životní pojištění přes internet

Dávno jsou pryč doby, kdy šlo přes internet sjednat maximálně cestovní pojištění, povinné ručení nebo jiné méně složité typy pojištění. ČSOB Pojišťovna nově umožňuje jednoduše on-line způsobem sjednat také rizikové úrazové životní pojištění. Pojištění trvalých následků úrazu, smrti následkem úrazu a hospitalizace následkem úrazu lze z pohodlí domova sjednat přes internet od 135 korun měsíčně.

Pokračovat ve čtení

Povinné ručení, které uhradí i vlastní škodu

Jediné povinné ručení na trhu, které kryje škody i na vozidle klienta, jenž je viníkem nehody, a to až do výše 10 tisíc korun. Nadstandardní limity pojistného plnění na škody na zdraví a majetku – 200 milionů korun. Úrazové pojištění řidiče a jeho osobních věcí v ceně. Celá řada volitelných připojištění. To je jen krátký výčet těch největších výhod nového autopojištění, se kterým přichází v říjnu ČSOB Pojišťovna na trh.

Pokračovat ve čtení

Na podzim přichází čas na zabezpečení chat a chalup

S nastávajícím podzimem, kdy čeští chataři a chalupáři houfně opouštějí své rekreační nemovitosti, se prudce zvyšuje riziko, že se tyto objekty stanou terčem zlodějů. Je proto dobré myslet na opatření, která pomohou riziko takové nevítané návštěvy snížit, a zároveň udělat vše pro to, aby nemovitost byla co nejlépe chráněna před nepřízní počasí.

Pokračovat ve čtení