Adventní soutěž | 1. soutěžní kolo

Vánoční soutěž s ČSOB Pojišťovnou

První kolo soutěže je za námi. Soutěžit jste mohli od pondělí 19. listopadu až do nedělní půlnoci 25. listopadu.

 

1. SOUTĚŽNÍ TÝDEN:
Co je nového u rodiny Štědrých?

Přípravy na Vánoce jsou v plném proudu. Maminka peče cukroví, tatínek připravuje výzdobu, děti se těší na Mikuláše. To by ale nebyli Štědří, aby šlo všechno hladce... Copak naši rodinu potkalo za svízele?

 

„Taťko, v tom kostýmu je díra!“

Tatínek jako každý rok chodí rok za Mikuláše. A jako každý rok si půjčuje kostým z půjčovny. Když se chlubil kostýmem kamarádům, jeden z nich mu omylem mikulášský plášť přišlápnul a dobrá polovina kostýmu se roztrhla.

Doma se pokoušeli kostým zašít a spravit, ale marně. Na bílém plášti byl každý steh vidět.

Tatínkův kamarád měl ale sjednané pojištění odpovědnosti u ČSOB Pojišťovny, a tak pojišťovna škodu uhradila.

 

 

„Tati, opatrně, když stojíš na té židli!“

Maminka má ráda, když je na svátky v bytě pořádek. Jako každý rok se rozhodla, že opráší i stropní svítidla a pověsí vánoční světýlka. A protože nedosáhla až na strop, poprosila tatínka, aby vylezl na židli, kterou postavila na stolek. A ostatní se dalo čekat – tatínek spadl na zem a ukázalo se, že se nemůže postavit na zraněnou nohu.

Štědří odhodili ozdoby a světýlka a jeli s tatínkem na pohotovost. Ukázalo se, že tatínek spadl tak nešikovně, že si naštípl kost.

Naštěstí byl ale tatínek pojištěný, a tak mu pojišťovna do několika dní úraz kompenzovala.

 

  

„Pomoc, ten koberec hoří!“

Maminka nakupuje vánoční dárky především přes eshopy. A protože má ráda, když je dárků pod vánočním stromkem hromada, od listopadu do prosince doslova zavaří svůj notebook. Doslova, protože když si od googlování dárků odběhla do vedlejšího pokoje, zjistila, že se od nabíječky vznítil koberec.

Maminka si všimla neštěstí včas a oheň se jí podařilo bezpečně uhasit.

Štědří jsou ale prozíraví a mají sjednané pojištění domácnosti, a tak se nemusejí bát, že by po Vánocích nebylo na nový koberec. A kdyby - nedej bože - přišla maminka později a oheň se rozšířil a poškodil i byt sousedů, pro takové případy přece mají i pojištění odpovědnosti!

 

  

SOUTĚŽTE S ČSOB POJIŠŤOVNOU!

Chcete si zpříjemnit čekání na Vánoce dárkem? V týdnu od 19. do 25. listopadu. rozdáváme troje sportovní hodinky Garmin vivofit!

Pokud v tomto kole nevyhrajete, nevěste hlavu! Dostáváte se do slosování o hlavní výhry - 3 poukázky na Mall.cz v hodnotě 5 000 Kč.

 

Soutěžní otázky prvního soutěžního kola

Do soutěže zařadíme pouze správné odpovědi odeslané do nedělní půlnoci 25. listopadu. Výherce ceny budeme kontaktovat 27. listopadu.

Dokumenty ke stažení