Adventní soutěž | 2. soutěžní kolo

Vánoční soutěž s ČSOB Pojišťovnou

Druhé kolo soutěže je za námi. Soutěžit jste mohli od pondělí 26. listopadu až do nedělní půlnoci 2. prosince.

  

2. SOUTĚŽNÍ TÝDEN:
Rodinka Štědrých vyrazila do Vídně

Naši rodinu Štědrých už znáte a to, že se jim smůla lepí na paty, už také víte. Patálie se jim nevyhnuly ani následující týden, kdy si celá rodinka zpestřila víkend a vyrazila na adventní trhy do Vídně nasát sváteční atmosféru a nakoupit pár vánočních dárků.

 

„Sprechen Sie Deutsch?!“

Štědří vyrazili svým autem do Vídně. Prošli si adventní trhy, dali si chutný oběd a nakoupili i pár dárků pro blízké pod stromeček.

Když se vrátili k zaparkovanému autu, u vozu už je čekal místní policista, který začal mamince a tatínkovi něco vysvětlovat. Maminka ani tatínek ale neuměli německy a strážník zase neuměl anglicky, takže bylo jasné, že se nedokážou dorozumět.

A co teď? Policista Štědré odjet nenechal a maminka ani tatínek vůbec nerozuměli tomu, co po nich požaduje.

Štědří měli ale sjednané cestovní pojištění od ČSOB Pojišťovny, které nabízí tlumočníka na telefonu. Službu využili a s pomocí asistence na telefonu zjistili, že zaparkovali tam, kde neměli. Policistovi uhradili symbolickou pokutu a mohli se vydat na cestu.

 

 

„Tatínku, máme dost benzinu?“

Rodinka se naskládala do auta a vyrazila z Vídně směrem k domovu. Ručička na palubní desce sice ukazovala, že brzy dojde benzin v nádrži, šetrný tatínek ale trval na tom, že natankuje tam, kde to bude levnější.

Na trase však byla nehoda. Rodina nejdřív popojížděla v koloně, až jim benzin došel úplně a Štědří zůstali stát na dálnici v odstavném pruhu. Maminka zase jednou musela konstatovat: „Já jsem to říkala…“

Maminka ale věděla, že stačí zavolat na asistenční službu, která přijede na místo odstaveného vozidla a přiveze dostatek paliva, aby se Štědří dostali pohodlně k čerpací stanici. Povinné ručení Štědrých tenkrát zachránilo i je samotné.

 

  

"Kde máme ty dárky?!“

Štědří dorazili ke svému domu s úlevou, že po všem, co je potkalo, dorazili v pořádku a ve zdraví domů. Další nemilé překvapení na sebe ale nenechalo dlouho čekat. Když maminka otevřela kufr auta, aby domů odnesla koupené dárky z Vídně, zjistila, že kufr je prázdný a spolu s dárky zmizely i další věci, které v něm byly.

Štědří ale mají pojištění domácnosti. ČSOB Pojišťovně škodu nahlásili a ta jim za ukradené věci z kufru auta vyplatila 20 tisíc korun!

 

  

SOUTĚŽTE S ČSOB POJIŠŤOVNOU!

Chcete si zpříjemnit čekání na Vánoce dárkem? Tento týden rozdáváme 10 flashdisků s kapacitou 16 GB!

Pokud v tomto kole nevyhrajete, nevěste hlavu! Dostáváte se do slosování o hlavní výhry - 3 poukázky na Mall.cz v hodnotě 5 000 Kč.

 

Soutěžní otázky druhého soutěžního kola

Do soutěže zařadíme pouze správné odpovědi odeslané od pondělí 26. 11.  do nedělní půlnoci 2. prosince. Výherce ceny budeme kontaktovat 4. prosince.

Dokumenty ke stažení