Adventní soutěž | 3. soutěžní kolo

Vánoční soutěž s ČSOB Pojišťovnou

Třetí kolo soutěže je za námi. Soutěžit jste mohli od pondělí 3. prosince až do nedělní půlnoci 9. prosince.

  

3. SOUTĚŽNÍ TÝDEN:
Štědrý večer u Štědrých

Pochroumaná noha při věšení vánočních dekorací, zničený kostým Mikuláše, ukradené dárky z kufru auta… To všechno potkalo naši rodinu Štědrých v adventním čase. Proběhne u Štědrých vánoční nadílka v klidu, nebo čeká rodinu další smolný den?

 

„Kapříku, napustím ti víc vodičky, chceš?“

Jako každý rok koupili tatínek s Vašíkem na trhu kapra a přinesli ho domů do vany, kde měl kapr pár dní přečkat.

Z kapříka byla nejnadšenější malá Kamilka, která ho chodila stále pozorovat. A protože kapříkovi chtěla pobyt u nich co nejvíc zpříjemnit, rozhodla se, že mu napustí plnou vanu vody. Otočila kohoutkem, když v tom jí zavolala z kuchyně maminka. Kamilka odběhla, ale vypnout puštěnou vodu zapomněla…

Vana pomalu přetékala a za chvíli už na dveře Štědrých zvonila sousedka Mokrá, že ji Štědří vytopili.

Štědří mají naštěstí sjednané pojištění odpovědnosti, které se vztahuje i na škody, které způsobily jejich děti. Paní Mokrou ujistili, že pojišťovna škodu vyřeší do několika málo dní, a tak si sousedé popřáli pěkné svátky a nekazili si sváteční atmosféru.

 

 

„Děti, pojďme se podívat ven, jestli už nelétá Ježíšek.“

Štědří drží krásnou vánoční tradici – před sváteční večeří jde celá rodinka před dům a soustředěně pozoruje, zda na nebi neuvidí nějaké světélko, které by mohlo znamenat, že se slétají andělíčci s Ježíškem a blíží se nadílka. Vašík viděl světélkující hvězdičku jako první, začal jásat a s ním i malá Kamilka. Děti se hnaly domů plni očekávání, že zanedlouho pod stromečkem najdou hromadu dárků.

Mamince s tatínkem ale před zavřenými dveřmi bytu zatrnulo – ani jeden z nich totiž neměl klíče…

Co ale tatínek s sebou měl, byl jeho telefon. A věděl, že v rámci jejich pojištění domácnosti mají k dispozici asistenční službu dostupnou 24 hodin 7 dní v týdnu. Stačilo zavolat a ochotná operátorka zajistila zámečníka, který dorazil a dveře odemknul.

 

  

„Tak o tohle jsem si Ježíškovi tedy nenapsal…“

Tatínek si moc přál najít pod vánočním stromečkem nová sluchátka. Maminka věděla přesně, po jakých tatínek touží, a tak porovnala ceny na e-shopech a objednala ty, které vyšly cenově nejlépe. Když balíček přišel, rovnou ho krásně zabalila a uložila do skříně, kde čekal až do Štědrého dne.

Když ale tatínek balíček pod stromečkem rozbalil, nestačil se divit. Místo vysněných luxusních sluchátek byla v krabičce jen stará použitá nabíječka.

Maminka věděla, že vyřešit tuto nepříjemnou situaci nebude těžké. Má sjednané pojištění internetových rizik od ČSOB Pojišťovny, takže na případné dohadovní nebude sama. A tatínek? Ten se popletenému dárku bude už jen smát...

 

  

SOUTĚŽTE S ČSOB POJIŠŤOVNOU!

Chcete si zpříjemnit čekání na Vánoce dárkem? Tento týden rozdáváme 3 dálniční známky na rok 2019!

Pokud v tomto kole nevyhrajete, nevěste hlavu! Dostáváte se do slosování o hlavní výhry - 3 poukázky na Mall.cz v hodnotě 5 000 Kč.

 

Soutěžní otázky třetího soutěžního kola

Do soutěže zařadíme pouze správné odpovědi odeslané od pondělí 3. prosince do nedělní půlnoci 9. prosince. Výherce ceny budeme kontaktovat 11. prosince.

Dokumenty ke stažení