Adventní soutěž | 4. soutěžní kolo

Vánoční soutěž s ČSOB Pojišťovnou

Čtvrté kolo soutěže je za námi. Soutěžit jste mohli od pondělí 10. prosince až do nedělní půlnoci 16. prosince.

  

4. SOUTĚŽNÍ TÝDEN:
Štědří slaví Silvestr na horách

Rodinu Štědrých během svátků potkalo mnoho svízelů. Bude se jim smůla lepit na paty i na sklonku roku, nebo opět přijde na řadu jejich pojištění?

 

„To až uvidí majitel penzionu…“

Štědří dorazili do rakouského penzionu, kde stráví poslední dny v roce. Rodinka se šla ubytovat do svého pokoje, tatínek nesl v ruce igelitovou tašku s lahvemi sektu na novoroční přípitek. Ucho tašky se ale pod tíhou utrhlo a jedna z lahví dopadla tak nešikovně, že uštípla kus schodu.

Štědří mají naštěstí sjednané pojištění odpovědnosti. Díky němu bude majiteli penzionu uhrazena škoda a Štědří se nemusejí obávat, že by už navěky byli v penzionu nevítaní hosté.

 

 

„Sakra, to byla rána…“

V ulicích rakouského malebného městečka, kde se Štědří ubytovali, bylo veselo. Vypadalo to, že všichni už se nemůžou dočkat půlnoci a příchodu nového roku, ačkoliv bylo teprve odpoledne. Štědří se vraceli z procházky a řekli si, že si před odjezdem naposledy projdou město.

Uprostřed procházky kdosi odpálil petardu těsně vedle maminky. Ta se lekla, rychle odskočila stranou, smekla se na zledovatělém obrubníku a spadla. Podle bolesti hned věděla, že si pohmoždila ruku.

Tatínek zavolal na asistenční linku, kde mu ochotná operátorka poradila, kde maminku ošetří. Cestovní pojištění se Štědrým už poněkolikáté vyplatilo...

  

"Děti, nekoulujte se mezi auty!"

Přišel Nový rok a Štědří se vydali zpět domů. Rodiče vyřizovali poslední záležitosti a platby v penzionu a malý Vašík s Kamilkou zatím čekali na parkovišti u auta.

Aby si zkrátili dlouhou chvíli, začali se koulovat. Děti se do hry opravdu položily, koulovačka nabírala na obrátkách a pak se to stalo! Jedna zledovatělá koule trefila kolemjdoucí paní a vyrazila jí telefon z ruky. Koulovačka tak skončila s rozbitým displejem na mobilu a nadávkami v němčině. Maminka s tatínkem zase měli co žehlit…

Pojištění odpovědnosti za škodu z běžného občanského života Štědré už poněkolikáté zachránilo. I když jsou sami rodiče opatrní, ví, že uhlídat dvě malé neposedné děti je těžké a stát se může leccos...

 

  

SOUTĚŽTE S ČSOB POJIŠŤOVNOU!

Chcete si zpříjemnit čekání na Vánoce dárkem? Tento týden rozdáváme 3 platební karty nabité na 1 000 Kč!

Pokud v tomto kole nevyhrajete, nevěšte hlavu! Dostáváte se do slosování o hlavní výhry - 3 poukázky na Mall.cz v hodnotě 5 000 Kč.

 

Soutěžní otázka čtvrtého soutěžního kola

Do soutěže zařadíme pouze správné odpovědi odeslané od pondělí 10. prosince do nedělní půlnoci 16. prosince. Výherce ceny budeme kontaktovat 18. prosince.

Dokumenty ke stažení