Kartička s aktualitami v mobilu

Kartička s aktualitami přímo do mobilu

Žádné papírové kartičky a opisování kontaktů

Všechno důležité máte stále po ruce přímo v mobilu.

Žádná samostatná aplikace

Kartičku najdete v aplikaci, kterou ve svém telefonu už máte, nebo si ji nainstalujete a využijete k dalším účelům.

Notifikace přímo na obrazovku mobilu

V případě důležité informace vám pošleme notifikaci přímo na obrazovku, aby vám nic podstatného neuniklo.

Dárková krabička

Stáhnout kartu do mobilu

Mějte důležité kontakty, postupy a informace z pojišťovny stále u sebe.

Jak kartičku získat

 

 • Stáhněte si kartičku.

 • Jednodušší je, když odkaz otevřete ve vašem telefonu. Po kliknutí na odkaz se zobrazí náhled karty spolu s nabídkou k nainstalování aplikace YourWallet.
  Odkaz můžete otevřít i na jiném zařízení, než ve kterém chcete mít kartičku. V takovém případě telefonem naskenujte QR kód z náhledu kartičky (budete potřebovat aplikaci se čtečkou QR kódů). 

 • Pokud  už využíváte aplikaci typu peněženka, můžete do ni kartičku uložit. V jiném případě si nainstalujte navrhovanou aplikace YourWallet.

 • Kartičku využijte kdykoliv a kdekoliv, pokud se dostanete do nesnází nebo jen potřebujete radu. Do aplikace YourWallet můžete ukládat i další věrnostní kartičky, které využíváte.

 • Stáhněte si kartičku.

 • Jednodušší je, když odkaz otevřete ve vašem telefonu. Po kliknutí na odkaz se zobrazí náhled karty a banner "Webová stránka se vám pokouší ukázat lístek pro Wallet. Chcete to povolit?". Tuto možnost povolte.
  Odkaz můžete otevřít i na jiném zařízení, než ve kterém chcete mít kartičku. V takovém případě je třeba foťákem namířit na zobrazený QR kód na obrazovce a dále pokračovat stejně jako v případě, že jste odkaz otevřeli v mobilu.

 • Kartičku máte uloženou v aplikaci Apple Wallet a můžete ji využít kdykoliv a kdekoliv, pokud se dostanete do nesnází nebo jen potřebujete radu.

 

Stále si nejste jisti? Podívejte se na fotopostup, jak získat kartičku do iPhonu.
Obrázkový návod.