Pro studenty

Studenti

Studenti a absolventi jsou v našich řadách vítáni. Pokud studujete, budeme rádi, pokud se stanete na čas členem našeho týmu a společně nastartujeme vaši profesní kariéru.

Pro vysokoškoláky

 

Trainee program


Pro studenty vysokých škol nabízíme možnost brigády formou Trainee programu (zaměření na projektové řízení nebo testing).
 

  • Studuješ 4. nebo 5. ročník vysoké školy a chceš mít lepší uplatnění na trhu práce po skončení studia? Chceš si vyzkoušet, jak to chodí v praxi a neučit se na zkoušku jen ze skript.

  • Trainee pozice je ideální příležitostí. Budeš součástí týmu, ve kterém si všichni pomáhají a táhnou za jeden provaz. Získáš cenné zkušenosti od profesionálů v oboru a pokud budeš šikovný/á dostaneš po čase na starost třeba vlastní projekt nebo větší kompetence.

  • Během své práce zjistíš, jak naše pojišťovna funguje, a budeš moci navrhnout, jak by mohla fungovat lépe. Tvoje práce bude mít hmatatelné výsledky.

  • Zda aktuálně někoho hledáme najdeš zde: https://csobpoj.jobs.cz (pokud tam žádná nabídka na trainee program v tuhle chvíli není nezoufej a koukej se průběžně, brzy tam nějaká může přibýt 😊)


 

Praxe při studiu


Omlouváme se, ale v současné chvíli je kapacita již plně obsazena.


 

Diplomové práce


Studentům nabízíme možnost pomoci při psaní diplomové práce. Nicméně vše záleží na daném tématu a kapacitních možnostech našich zaměstnanců.


 

Pro středoškoláky

 

Povinná praxe pro studenty středních škol


Omlouváme se, ale v současné chvíli je kapacita již plně obsazena.