Benefity za věrnost

Máte aktivní pojistnou smlouvu od ČSOB Pojišťovny?

Sjednejte si druhý nový produkt Autopojištění, Pojištění majetku nebo Životní pojištění a získejte jeden ze zajímavých benefitů.

Povinné ručení
 

Premiant za cenu Dominant


Asistence k Autopojištění

S navýšeným limitem o 3 000 Kč


Úrazová hospitalizace


Za 1 Kč


Odpovědnost
 

10 mil. a více se slevou k pojištění majetku


Zaujala vás nabídka?

Domluvte si schůzku s vašim poradcem, zavolejte na infolinku 466 100 777 nebo nám na sebe nechte kontakt. Ozveme se vám zpět a rádi s vámi projdeme bližší informace, jak benefit získat.

  Povinné ručení Premiant za cenu Dominantu


Za více produktů u nás můžete získat Povinné ručení v nejvyšší variantě Premiant za cenu nižší varianty Dominant.Jaké výhody vám benefit přinese?


Povinné ručení s výhodami varianty Premiant:


  • Vysoké limity až do 200 mil. Kč
  • Úrazové pojištění řidiče za 300 000 Kč
  • Pojištění osobních věcí 15 000 Kč
  • Pojištění škod na vlastním vozidle
  • Zapůjčení náhradního vozidla v hodnotě 10 000 Kč


  Asistence k Autopojištění s navýšeným limitem


Za více produktů u nás můžete získat Asistenční služby s navýšeným limitem o 3 000 Kč na tři roky. Asistenční služby vám pomohou v případě nehody i poruchy vašeho vozidla. Můžete je využít, když potřebujete odtah, opravu na místě nebo vyproštění vozidla.Jaké výhody vám benefit přinese?


Pokud si u nové pojistné smlouvy Naše auto zvolíte benefit Asistence s navýšeným limitem, limity pro Asistence se vám navýší z 2 000 Kč na 5 000 Kč bez navýšení pojistného.  Úrazová hospitalizace za 1 Kč


Víte, že každý pátý Čech, ročně navštíví lékaře z důvodu úrazu?


Za více produktů u nás můžete získat Pojištění hospitalizace následkem úrazu za pouhou 1 Kč. Pokud se Vám stane úraz a budete hospitalizováni v nemocnici, zaplatíme Vám za každý takto strávený den sjednanou částku až 300 Kč.Jaké výhody vám benefit přinese?


V případě hospitalizace z důvodu úrazu po dobu 30 ti dní bychom vyplatili:
30 dní x 300,- Kč (Hospitalizace úrazem za 1 Kč) = 9 000,- Kč.  Odpovědnost 10 mil. a více se slevou k pojištění majetku


Za více produktů u nás můžete k Pojištění majetku získat Pojištění odpovědnosti se slevou. Poskytneme vám vyšší limit Pojištění odpovědnosti za cenu nejbližšího nižšího. Toto platí od limitu 10 mil. Kč výše.Jaké výhody vám benefit přinese?


Jestliže zvolíte Pojištění odpovědnosti s limitem 10 mil. Kč, tak se uplatní sazba pojistného pro limit 6 mil. Kč. Získáte tak o 4 mil. vyšší pojistné krytí za nižší cenu.Mám zájem o pojištění s benefitem

Zanechte nám kontakt a do 60 minut se vám ozveme s nabídkou pojištění (platí pro pracovní dny).
Na uvedený kontakt se vám budeme pokoušet dovolat během následujících 14 dnů, poté vaše údaje smažeme.

 (UTM parametr)
 (UTM parametr)
 (UTM parametr)
 (UTM parametr)