Patříme do skupiny ČSOB

Patříme do skupiny ČSOB

Jsme součástí velké rodiny, která nám dává jistotu a zázemí. Rádi vám ji představíme.

ČSOB Pojišťovna

 

 

Pojišťovna roku 2010 a dlouhodobě jedna z největších českých pojišťoven pro každodenní život i podnikání. Díky silnému zázemí finanční skupiny ČSOB dokáže pojistit všechna běžná rizika na evropské úrovni služeb.

 

Co si od nás také můžete pořídit?

 

 

www.csobpoj.cz

ČSOB

 

 

Univerzální banka pro občany, podnikatele, malé a střední podniky, družstva, obce, neziskové organizace, korporace i instituce. Díky individuálnímu přístupu nabízí moderní bankovní služby - dostupné půjčky a hypotéky, možnosti spoření a investování i pohodlné on-line bankovnictví.

 

Co si od nás také můžete pořídit?

 

 

www.csob.cz

Hypoteční banka

 

 

Stabilní a vstřícný specialista na hypoteční produkty pro bydlení. Profesionální poradenství a nabídky šité na míru už oslovily více než 120 000 klientů, kterým naše hypotéka pomohla k novému domovu.

 

Co si od nás také můžete pořídit?

 

 

www.hypotecnibanka.cz

Poštovní spořitelna

 

 

 

Pod značkou Poštovní spořitelna nabízí ČSOB jednoduché a užitečné bankovní produkty pro klienty, kterým vyhovuje přístup menší banky s důrazem na on-line komunikaci - ovšem se všemi výhodami a stabilním zázemím skupiny ČSOB.

 

Co si od nás také můžete pořídit?

 

 

www.postovnisporitelna.cz

ČSOB Leasing

 

 

ČSOB Leasing je nepřetržitě od roku 2001 jasnou jedničkou českého leasingového trhu s nejvyšším tržním podílem. Pomáháme financovat osobní, užitkové i nákladní automobily, ale i stroje, zařízení, investiční celky nebo výpočetní techniku.

 

Co si od nás také můžete pořídit?

 

 

www.csobleasing.cz

ČSOB Penzijní společnost

 

 

Působí na trhu penzijního připojištění od roku 1994, na základě rozhodnutí ČNB pak v roce 2012 získala pro penzijní fond Stabilita povolení k poskytování důchodového spoření a doplňkového penzijního spoření v rámci důchodové reformy.

 

www.csob-penze.cz

ČSOB Stavební spořitelna

 

 

Jednička ve financování bydlení a stavebním spoření si zakládá na odborném poradenství a servisu víc než 2 000 profesionálních poradců, kteří naslouchají potřebám svých klientů: pomáhá všem vytvářet domov a najít vhodné bezpečné řešení pro každou etapu života.

 

Co si od nás můžete také pořídit? 

 

 

www.csobstavebni.cz

Patria 

 

Společnost Patria Finance, která zajišťuje obchodování s akciemi pro institucionální klienty a patří mezi největší obchodníky s akciemi v ČR a střední Evropě, zprostředkovává rovněž pro individuální investory obchody s cennými papíry na všech hlavních trzích v Evropě a severní Americe.

Cílem společnosti Patria Finance, a.s. je poskytovat profesionální služby individuálním investorům. Nabízí fyzickým i právnickým osobám přístup na významné světové i lokální kapitálové trhy.

 

www.patria.cz

www.patria-finance.cz