Obrázek pozadí

Cestovní pojištění do Austrálie

Austrálie

Pokud nechcete zůstat jen v hlavním městě, měli byste si na cestování po nejmenším světadílu vyhradit nejméně 2 nebo 3 týdny, v jejichž rámci doporučujeme navštívit kromě velkých měst, jako je Sydney, Melbourne, Cairns nebo Canberra se svými moderními budovami, především národní parky a přírodní rezervace, kde můžete spatřit zvířata a vegetaci, které jinde na vlastní oči v divočině neuvidíte. Navštivte hory zahalené v eukalyptovém oparu Blue Mountains, Gold Coast plné zlatavých pláží, koaly na Magnetic Island, Kakadu park nebo proslulou skálu Uluru ležící v srdci kontinentu.

Sleva 10 %

Když si pojištění vyřídíte přes internet,
dostanete od nás právě teď slevu 10 %.

Na co se připravit před cestou?

  • Nutností je platný pas alespoň 6 měsíců od plánovaného data odjezdu z Austrálie a vízum
  • Exotická zvířata, která mohou být nebezpečná: od jedovatých pavouků a hadů až po krokodýly nebo medúzy
  • Nevyzpytatelné mořské proudy, které by vás mohly odtáhnout na širé moře
  • Týdenní intervaly, namísto našich měsíčních, zejména v případě výplaty nebo placení nájmu
  • Volant na druhé straně vozidel
  • Spolehlivá autobusová doprava, která vyvažuje slabou železniční síť a drahou vlakovou dopravu

Jak je na tom zdravotní péče v Austrálii?

Zdravotní péče je v Austrálii na vysoké úrovni, ale je také opravdu drahá. Platí se za všechno: za návštěvu praktického i odborného lékaře, za jednotlivá vyšetření i pobyt v nemocnici. Austrálie nicméně nepatří mezi rizikové země, není proto třeba mít speciální očkování. Před odjezdem se ale zastavte u svého praktického lékaře pro odborné informace a nezapomeňte si sjednat kvalitní pojištění na cesty.

Jak je to s cestovním pojištěním?

Naše nabídka zahrnuje tři varianty pojištění lišící se limity krytí a službami. Podle účelu své cesty a okolností si vyberete to, které vám padne nejlépe. Nemusíte přitom nic složitě počítat, údaje stačí zadat do naší online kalkulačky a sjednání cestovního pojištění vám nezabere víc než pár minut. Podle účelu vaší cesty si sjednáte pojištění na dovolenou nebo pracovní cestu, zároveň se můžete připojistit v případě, že budete provozovat rizikové sporty. V případě, že na cestě onemocníte nebo vás potkají dopravní problémy, vám pojištění automaticky prodloužíme, než se vše vyřeší.